BP Ultimate Kurşunsuz, markası ne olursa olsun, benzinli aracınızın motorunu güçlü bir şekilde temizlemek ve korumak için tasarlanmış gelişmiş bir yakıttır. Bu sayede motorunuzun performansı ve verimi artar ve ayrıca CO2 emisyonları azalır.

BP Ultimate Kurşunsuz benzin kullanmak için 4 neden
BP Ultimate Kurşunsuz, benzinli motorunuzu temiz tutmak ve verimli çalışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Özel formülü ile motorunuzdaki sürtünmeyi de azaltarak performansı ve verimliliği artırır.

BP Ultimate Kurşunsuz benzin motorunuzu nasıl temizler
Resimler, BP Ultimate Kurşunsuz ile çalıştırılmadan önce ve sonra benzinli bir motorun emme valflerini göstermektedir. Açıkça görebildiğiniz gibi, soldaki valf, motorun sürekli sıradan kurşunsuz benzinle çalışmasının sonucu olarak siyah karbon tortularıyla yoğun biçimde kaplıdır. Sağdaysa aynı valf bulunuyor, bu sefer motor BP Ultimate Kurşunsuz’a geçtikten ve 10.000 km kullanımdan sonra neredeyse yeniymiş gibi tertemiz.

BP Ultimate Kurşunsuz benzin verimliliği nasıl arttırır
BP Ultimate Kurşunsuz, motorunuzun yeni gibi çalışmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sürekli kullanımı neticesinde, motorunuzun daha iyi performans göstermesine ve daha fazla km gitmenize yardımcı olur.

Tasarlandığı şekilde ve optimum düzeyde çalışabilmesi için motorunuzun temiz olması şarttır.

BP Ultimate Kurşunsuz, motorunuzdaki kritik parçalardaki zararlı tortuyu yok ederek motorunuzun temiz kalmasını sağlamak için özel formüle edilmiştir. Bu, motorunuzun olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar. Temiz motor, daha verimli çalışır ve verimli çalışan motorlar daha iyi performans gösterir ve daha az yakıt tüketir.

BP Ultimate Kurşunsuz benzin performansı nasıl arttırır
BP Ultimate Kurşunsuz, motorunuzun yeni gibi çalışmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sürekli kullanımı neticesinde, motorunuzun daha iyi performans göstermesine ve daha fazla km gitmenize yardımcı olur.

Tasarlandığı şekilde ve optimum düzeyde çalışabilmesi için motorunuzun temiz olması şarttır. BP Ultimate Kurşunsuz, motorunuzdaki kritik parçalardaki zararlı tortuyu yok ederek motorunuzun temiz kalmasını sağlamak için özel formüle edilmiştir. Bu, motorunuzun olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar. Temiz motor, daha verimli çalışır ve verimli çalışan motorlar daha iyi performans gösterir ve daha az yakıt tüketir.

BP Ultimate Kurşunsuz benzin egzoz emisyonlarını azaltır
Üstün temizleme gücü ile BP Ultimate Kurşunsuz, zararlı tortuların kritik motor parçaları üzerinde oluşmasını engelleyerek ve mevcut tortuları temizleyerek verimliliği maksimize eder.

Özel sürtünme azaltıcı formülü de gelişmiş motor verimliliği için katkı sağlar. Bu da, sıradan yakıtlara kıyasla, BP Ultimate Kurşunsuz kullanan bir aracın bir depoda daha fazla km gittiğini gösterir. Sağlanan yakıt ekonomisi, CO2 emisyonlarının düşmesi demektir.