Motorunuzun gizli düşmanını biliyor musunuz? Tabi ki kir!
Motorda biriken kirler, aracın üzerine tıpkı ağır bir demir çapa binmişçesine aracın performansını düşürebilir.

Çözüm nedir? BP Ultimate Euro Diesel
BP Ultimate Euro Diesel motorun önemli parçalarında ve özellikle enjektörlerinde biriken zararlı tortuları bir fırça ordusu gibi temizleyip yenilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

BP Ultimate Euro Diesel’in en büyük faydası nedir? Daha fazla kilometre!
BP Ultimate Euro Diesel’in gelişmiş temizleme formülü, düzenli kullanımda motorun ilk günkü gibi çalışmasına ve güç kaybına karşı korunmasına yardımcı olur. Böylece, BP Ultimate Euro Diesel ile tek depoda 42 km’ye kadar daha fazla yol gidebilirsiniz.

*BP Ultimate Euro Diesel’in temizleme gücü, katkısız yakıtlara göre, performans ve yakıt ekonomisi gibi faydalar sağlanmasına yardımcı olur. Bu temizleme gücü, bağımsız bir kuruluş tarafından test edilmiştir. Kazanılan faydalar ve gidilen mesafe; araç tipi ve durumu, sürüş şekli, hava ve yol durumunu da içeren koşullara göre değişebilir.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.